Nowa placówka – Żłobek Mini Mini znajduje się przy Rondzie Generała Maczka, Os.Na Lotnisku 1/U2, w nowo wybudowanym bloku przy sklepie Aldi.

Placówka ta położna jest blisko przystanków tramwajowych i autobusowych, pod budynkiem znajduje się parking.

Placówka znajduje się na parterze budynku, z jednej strony wejście do żłobka – lokal U2 z drugiej strony wejście do przedszkola – lokal U4. Sale przestronne, dobrze doświetlone, wyposażone w pełny monitoring on-line, antysmogowe oczyszczacze powietrza oraz atestowane sprzęty i zabawki.

Placówka położona jest w otoczeniu Plant Bieńczyckich, placów zabaw oraz terenów spacerowych co gwarantuje ciszę i spokój oraz możliwość codziennych spacerów nawet z najmłodszymi dziećmi.

Bardzo dobry dojazd ze wszystkich stron Nowej Huty a w szczególności z osiedli Avia, II Pułku Lotniczego, Kościuszkowskie, Niepodległości, Na Lotnisku, Jagiellońskie, Strusia, Kalinowe itp .

Do placówki mają też dobry dojazd osoby z poza Krakowa z takich okolic jak Kocmyrzów, Luborzyca , Baranówka, Czulice, Dojazdów, Głęboka, Goszcza, Goszyce, Karniów, Krzysztoforzyce, Łososkowice, Łuczyce, Maciejowice, Marszowice, Pietrzejowice, Prusy, Rawałowice, Sadowie, Skrzeszowice, Sulechów, Wiktorowice, Wilków, Wola Luborzycka, Wysiołek Luborzycki, Zastów.