Mini Mini

Kamerki on-line

Kamery internetowe zainstalowane w  żłobku przekazują obraz do sieci internetowej. Rodzice lub osoby, które zostaną do tego upoważnione, mogą na żywo obserwować co robią ich pociechy przez program CMS lub smartfon, tablet łącząc się z naszymi kamerkami w żłobkach i przedszkolu.

W chwili gdy poznasz login i hasło dostępu do obrazu z kamer możesz z dowolnego komputera lub telefonu komórkowego przyglądać się jak dobrze opiekunki/ciocie zajmują się dziećmi. Jeśli w  żłobku jest kilka kamer IP, rodzice mają większe szanse na ciągły kontakt ze swoją pociechą.
W naszym żłobku kamerki będą we wszystkich pomieszczeniach w których przebywają dzieci z wyłączeniem sanitariatów, szatni.

Dla rodziców używających komputerów stacjonarnych lub laptopów z systemem Windows polecam programik CMS do obsługi kamer. Program umożliwia obserwację wszystkich kamer jednocześnie bez potrzeby przełączalnia się pomiędzy oknami.

Polecam dla rodziców program do oglądania obrazu z kamerek na urządzeniach mobilnych dla Androida – uCloud Cam lub na Mac iPhone – uCloud Cam.

Należy wpisać następujące ustawienia dla poszczególnych kamer:

Żłobek os. Na Lotnisku w Krakowie:

  1. Kamera 1 – nr chmury – umksmqrvv55w login i hasło z e-maila który Państwo otrzymaliście.
  2. Kamera 2 – nr chmury – umks2nkb4ir9 login i hasło z e-maila który Państwo otrzymaliście.
  3. Kamera 3 – nr chmury – umks2mrvq4uu login i hasło z e-maila który Państwo otrzymaliście.

 

Pliki pomocy do pobrania:

  1. Instrukcja obsługi programu uCMS.
  2. Instrukcja aplikacji uCloud Cam.

mini mini

Mini Mini to krakowska sieć żłobków i przedszkoli stworzona z myślą o najmłodszych. To u nas dzieci czują się jak w drugim domu, bezpiecznie i kreatywnie spędzając czas.

© 2017 Mini Mini Żłobki i Przedszkola

GALERIA